Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Zinatra putevar 70x100 rustbrun

Mykt putevar til hotellpute. Kommer i tykk velourkvalitet og lukkes med glidelås. Finnes i flere farger!
Varenummer:106003110
Materiale:100% polyester
Størrelse:70X100
Farge:rustbrun
kr 150,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 499,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Rustbrunt hotellputevar i velur

Mykt putevar til hotellpute. Kommer i tykk velourkvalitet og lukkes med glidelås. Finnes i flere farger!

Med store hotellputer skaper du en stilig hotellstil på soverommet. Det er ikke bare dekorativt, men også praktisk når du skal lese i sengen!

Produktdetaljer 

  • 100% polyestervelur (260 gsm)
  • 70x100 cm
  • Skjult glidelås på kortsiden
Andre har også kjøpt

Zinatra putevar 70x100 rust

Mykt putevar til hotellpute. Kommer i tykk velourkvalitet og lukkes med glidelås. Finnes i flere farger!
kr 299,90

Beskyttelsestrekk puter 50X70

Beskyttelsestrekk til hodepute. Ekstra tettvevd kvalitet som beskytter puten mot støv og fukt. Putetrekket har glidelås og brukes under et vanlig putevar. Ved å bruke et beskyttelsestrekk forlenger du levetiden til din hodepute.
kr 99,90

Zinatra pynteputetrekk 50x50 rust

Flott pynteputetrekk i myk velour. Vakker rustfarge og dekorativ piping rundt kanten. Finnes i flere farger.
kr 179,90

Bastian pynteputetrekk 50x50 mørk oker

Mykt putetrekk i stilig kordfløyel. Den vakre okerfargen gir en varm og lun følelse i rommet. Kombiner med innleggspute i fiber eller fjær.
kr 199,90