Plain putevar 60x80 rust

Ensfarget putevar til hotellpute. Putevaret kommer i vasket bomull - en matt, myk og slitesterk kvalitet. Finnes i flere farger.
Varenummer:106004656
Materiale:100% bomull
Størrelse:60X80
Farge:rust
kr 149,90
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 499,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Rustbrunt hotellputevar i vasket bomull

Ensfarget putevar til hotellpute. Putevaret kommer i vasket bomull - en matt, myk og slitesterk kvalitet. Finnes i flere farger.

Med store hotellputer skaper du en stilig hotellstil på soverommet. Det er ikke bare dekorativt, men også praktisk når du skal lese i sengen!

Produktdetaljer 

  • 100% enzymvasket bomull
  • 60x80 cm
  • Konvoluttåpning på kortsiden

Produktinformasjon 

Bomull er et materiale av naturfiber. Sengetøy som er enzymvasket er vasket med en celloluseløsning der enzymene bryter ned overflaten på fibrene i tekstilen. Unødige fibrer forsvinner på en skånsom måte. Materialet får en myk og deilig overflate hvilket gjør sengetøyet ekstra mykt og komfortabelt.

Sengetøy bør alltid vaskes før første gangs bruk for å fjerne eventuell overskuddsfarge. Da vill det også føles mykere mot huden. Vi anbefaler at sengetøyet vrenges før vask - da vill fargene bevares lenger. Mørke farger vaskes separat eller med lignende farger. 

Andre har også kjøpt

Jon Blund pute 60X80 hvit

Medium høy hotellpute. Passer for deg som liker å ligge middels høyt med hode. Puten er fylt med kulefiber og har quiltet trekk - noe som gjør at fasongen holder seg bedre.
kr 399,90

Luc håndkle 40x60 gul

Solgult håndkle i frotté. Kan brukes som både håndhåndkle og gjestehåndkle. Perfekt på badet men også fint på kjøkkenet.
kr 29,90

Plain putevar 60x80 grønn

Ensfarget putevar til hotellpute. Putevaret kommer i vasket bomull - en matt, myk og slitesterk kvalitet. Finnes i flere farger.
kr 149,90

Blipp håndklehenger m/magnet 2pk cognac

Håndklehengere med magneter. Kommer i skinn og selges i 2-pk. Magneten er sterk og kan brukes på alle typer av håndklær, kjøkkenhåndklær og kluter. Også på jakker! Kommer i en fin eske - en super gave "til den som har alt".
kr 149,90