Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Pipp kjøkkenhåndkle cream

I løpet av jula bruker vi mye tid på kjøkkenet, og med julemønstrete kjøkkentekstiler blir stemningen ekstra hyggelig. Pipp kjøkkenhåndkle har et trykket mønster av søte fugler med nisseluer. Perfekt for deg som liker en nostalgisk og koselig stil på julekjøkkenet.

Varenummer:106010292
Materiale:100% bomull
Størrelse:50X70
Farge:cream
kr 20,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Kjøkkenhåndkle med julemotiv

I løpet av jula bruker vi mye tid på kjøkkenet, og med julemønstrete kjøkkentekstiler blir stemningen ekstra hyggelig. Pipp kjøkkenhåndkle har et trykket mønster av søte fugler med nisseluer. Perfekt for deg som liker en nostalgisk og koselig stil på julekjøkkenet.
 

Produktdetaljer

  • 100% bomull
  • 50x70 cm
  • Produsert i: India
  • Produktmerking: OEKO-TEX 100
Andre har også kjøpt

Sevilla kjøkkenhåndkle lys beige

Garnfarget kjøkkenhåndkle i resirkulert bomull. Produktet er laget av garnrester fra produksjonen av andre tekstiler. Ved å bruke overskuddsgarn reduserer vi behovet for ny råvare, som i sin tur reduserer miljøpåvirkningen.

kr 79,90

Henrikke lysfat 8 cm gull

Gullfarget lysfat i metall. Fatet passer til kubbelys med en diameter på opptil 8 cm, og kan også brukes som skål til smykker, ringer og lignende.

kr 59,90

Drøm dunpute HØY FAST 50x70 860 gram

Dunpute HØY FAST er en ekstra høy og fast pute med dobbel kant. Dette er en pute med tre kammer, med en fast kjerne og et mykt lag utenpå.  Dette gjør at puten oppleves både stabil og myk på samme tid. Passer for deg som liker å ligge på siden, og for deg som liker å ligge høyt med hodet.

Tips! Bruk gjerne et ekstra beskyttelsestrekk på puten - da varer den lenger.

kr 1 899,90

Madrid grillvott lys beigemelert

Stilig grillvott i slitesterk chambray – laget med omtanke for både miljø og kvalitet. Trekket er sydd av garnrester fra produksjonen av andre tekstiler, mens fyllet består av resirkulert polyester gjenvunnet fra PET-flasker. Med sin fine, melerte overflate tilfører chambray et naturlig og stilrent uttrykk på kjøkkenet ditt. Den perfekte kombinasjonen av funksjon, stil og bærekraft. Kombiner gjerne med andre produkter fra samme serie.

kr 79,90