Pamplona gryteklut rosamelert

Vattert gryteklut i slitesterk chambray, med praktisk lomme til hånden og hempe til oppheng. Grytekluten er laget av resirkulerte materialer, og den fine rosafargen tilfører kjøkkenet et friskt og vårlig preg.

Kombiner gjerne med andre produkter fra samme serie.

Varenummer:106015001
Materiale:100% resirkulert bomull
Fyll:100% resirkulert polyester
Farge:rosamelert
kr 69,90
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 699,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Vattert gryteklut

Vattert gryteklut i slitesterk chambray, med praktisk lomme til hånden og hempe til oppheng. Grytekluten er laget av resirkulerte materialer, og den fine rosafargen tilfører kjøkkenet et friskt og vårlig preg.

Kombiner gjerne med andre produkter fra samme serie.

Produktdetaljer

  • Trekk: 100 % resirkulert bomull
  • Fyll: 100 % resirkulert polyester
  • 20x20 cm

Hva er Chambray?

Chambray er et lett og mykt stoff som ligner på denim, men er tynnere og mer behagelig. Stoffets melerte overflate gir et naturlig uttrykk, samtidig som det er slitesterkt og lettstelt. 

  • Produsert i: India
  • Produktmerking: OEKO-TEX 100
    CE
    GRS
Andre har også kjøpt

Pamplona grytevott rosamelert

Vattert grytevott i slitesterk chambray, med hempe til oppheng og kort skaft som gjør den enkel å ta av og på. Votten er laget av resirkulerte materialer, og den fine rosafargen tilfører kjøkkenet et friskt og vårlig preg.

Kombiner gjerne med andre produkter fra samme serie.

kr 79,90

Pamplona kjøkkenhåndkle rosamelert

Nydelig kjøkkenhåndkle i slitesterk chambray, med dekorativ volangkant og praktisk hempe for oppheng. Håndkleet er laget av resirkulert bomull, og det koselige, nostalgiske designet tilfører kjøkkenet sjarm og karakter.

Kombiner gjerne med andre produkter fra samme serie.

kr 99,90

Wooly gryteunderlag Ø21 beige

Håndlaget kjeleunderlag i resirkulert ull. Har et mykt og naturlig utseende. Beskytter bordet for varme gryter og stekepanner. Finnes i flere fine farger.
kr 179,90

Madrid gryteklut lys beigemelert

Stilig gryteklut i slitesterk chambray – laget med omtanke for både miljø og kvalitet. Trekket er sydd av garnrester fra produksjonen av andre tekstiler, mens fyllet består av resirkulert polyester gjenvunnet fra PET-flasker. Med sin fine, melerte overflate tilfører chambray et naturlig og stilrent uttrykk på kjøkkenet ditt. Den perfekte kombinasjonen av funksjon, stil og bærekraft. Kombiner gjerne med andre produkter fra samme serie.

kr 59,90