Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Mirabell gardinkappe cream

Gardinkappe med blomstermønster. Kappen har løpegang og kan tres direkte på stangen. En søt kappe som er like dekorativ på hyttekjøkkenet som hjemme.
Varenummer:106006407
Materiale:100% bomull
Størrelse:45X250
Farge:cream
kr 10,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Blomstrete kappegardin

Gardinkappe med blomstermønster. Kappen har løpegang og kan tres direkte på stangen. En søt kappe som er like dekorativ på hyttekjøkkenet som hjemme.
 

Produktdetaljer

  • 100% bomull
  • 200x45 cm
  • Produsert i: India
  • Produktmerking: OEKO-TEX 100
Andre har også kjøpt

Jana oppbevaringskurv 23 cm

Oppbevaringskurv i svart metall. En allsidig kurv som kan brukes til mye. Perfekt til frukt og grønnsaker på kjøkkenbenken, eller putt en serviett oppi og bruk den som brødkurv! Har en fin bærehank i tre.
kr 129,90

Ellie sherpapledd 130x170 grønn

Tykt og mykt sherpapledd med preget mønster. Det lodne sherpa-stoffet på innsiden føles lunt og varmt mot kroppen, mens fleecen på utsiden har en silkemyk og behagelig overflate. Pleddet varmer godt – perfekt til både sofa og seng. Det fungerer også som en dekorativ detalj i interiøret, og tar seg ekstra godt ut når det er brettet over kanten av sofaen eller sengen. Finnes i flere delikate farger som passer inn i de fleste hjem.

kr 499,90