Kirin velourduk Ø200 blå

Rund duk i myk velourkvalitet. Duken egner seg til både fest, høytider, konfirmasjon og bryllup. Lettstelt kvalitet som ligger tungt og glatt på bordet.
Varenummer:106002180
Materiale:100% polyester
Størrelse:Ø200
Farge:blå
kr 499,90
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 499,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Festduk i velur

Rund duk i myk velourkvalitet. Duken egner seg til både fest, høytider, konfirmasjon og bryllup. Lettstelt kvalitet som ligger tungt og glatt på bordet.

Kombiner gjerne med et dukunderlag. Underlaget gjør sånn at duken ligger på plass og beskytter bordet for støt og slag. Det demper også lyden av tallerkener, glass og bestikk. Opplevelsen rundt måltidet blir mykere og mer behagelig. Perfekt når man skal sitte lenge rundt bordet.

Produktdetaljer

  • 100% polyester
  • Ø200 cm - passer til runde bord opptil 180 cm i diameter

Hvordan stryke en velur duk?

Velour strykes ved å holde et dampstrykejern over forsiden av stoffet - aldri  stoffet. Pøs på med damp, ta bort strykejernet og glatt over med hånden. Da vill busten reise seg, og brettene vil gå bort. Om det fortsatt er bretter igjen går det å stryke stoffet på baksiden ved å bruke damp samt 2 prikker på strykejernet.

Andre har også kjøpt

Gaskluter 2pk 40x70 hvit

2-pk gaskluter i bomull. God absorberingsevne og slitesterk kvalitet som tåler mange vask.
kr 59,90
Jon Blund pute 50X70 hvit

50%

Jon Blund pute 50X70 hvit

Middels høy og myk hodepute. Passer best for deg som ligger på siden eller ryggen. Puten har mykt vattert trekk som gjør at fasongen holder seg godt.
kr 399,90 kr 199,95

Kirin velourduk 90x90 mørk blå

Flott duk i tykk velourkvalitet. Duken er fin på både salongbord, sidebord og kjøkkenbord. Finnes i flere delikate farger!
kr 199,90

Kirin bordløper 40x140 okergul

Flott løper i velourkvalitet. Fin til både spisebord, salongbord og sidebord. I serien finner du også større duker samt pynteputetrekk.
kr 149,90