Kirin velourduk 90x90 sand

Flott duk i tykk velourkvalitet. Duken er fin på både salongbord, sidebord og kjøkkenbord. I serien finner du også runde duker, løpere og kapper.
Varenummer:106002181
Materiale:100% polyester
Størrelse:90X90
Farge:sand
kr 199,90
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 499,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Sandfarget duk i velur

Flott duk i tykk og lettstelt velourkvalitet. Duken er fin på både salongbord, sidebord og kjøkkenbord. Finnes i flere delikate farger.

Produktdetaljer

  • 100% polyester
  • 90x90 cm

Hvordan stryke en velur duk?

Velour strykes ved å holde et dampstrykejern over forsiden av stoffet - aldri  stoffet. Pøs på med damp, ta bort strykejernet og glatt over med hånden. Da vill busten reise seg, og brettene vil gå bort. Om det fortsatt er bretter igjen går det å stryke stoffet på baksiden ved å bruke damp samt 2 prikker på strykejernet.

Andre har også kjøpt

Kirin velourduk 90x90 mørk blå

Flott duk i tykk velourkvalitet. Duken er fin på både salongbord, sidebord og kjøkkenbord. Finnes i flere delikate farger!
kr 199,90

Sjur sjiraff frottesmekke gul

Søt og praktisk smekke med vevet sjiraff motiv. Kommer i myk og slitesterk frotté som tåler mange vask. Perfekt til barnehage- og hjemmebruk.
kr 29,90

Silje sjøhest frottesmekke blush

Søt og praktisk smekke med vevet sjøhest. Kommer i myk og slitesterk frotté som tåler mange vask. Perfekt til barnehage- og hjemmebruk.
kr 29,90

Kirin pynteputetrekk 50x50 blå

Ensfarget putetrekk i tykk og myk velourkvalitet. Har en dekorativ piping rundt kanten og skjult glidelås. Kan enkelt matches med flere av våre andre puter.
kr 149,90