Sirena festremse 30x250 grønn

Ekstra lang festremse i tykk velour med en vakker glans som gir fargen ekstra dybde og et eksklusivt uttrykk. Den lune grønnfargen og den myke kvaliteten skaper en varm og stemningsfull atmosfære rundt bordet.

Varenummer:106016268
Materiale:100% polyester
Størrelse:30X250
Farge:grønn
kr 249,90
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 699,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Lang bordløper i velur

Ekstra lang festremse i tykk velour med en vakker glans som gir fargen ekstra dybde og et eksklusivt uttrykk. Den lune grønnfargen og den myke kvaliteten skaper en varm og stemningsfull atmosfære rundt bordet.

Legg festremsen langs midten av bordet, alene eller over en større duk. Den kan også klippes i ønsket lengde eller deles i flere biter. Velouren rakner ikke langs klippekanten, så du trenger ikke å sy etterpå.

Produktdetaljer 

  • 100 % polyester
  • 30x250 cm 

Hvordan stryke en velourduk?

Velour strykes ved å holde et dampstrykejern over forsiden av stoffet – aldri direkte på stoffet. Bruk rikelig med damp, fjern strykejernet og glatt forsiktig over stoffet med hånden. Da vil luven reise seg og brettene jevnes ut.

Hvis det fortsatt er bretter igjen, kan stoffet strykes forsiktig på baksiden med damp og middels varme (to prikker på strykejernet).

  • Produsert i: Kina
  • Produktmerking: OEKO-TEX 100