Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Julaften liten bordløper 40x100 cream

Liten juleløper prydet med nisser, dompaper og andre tradisjonelle juleornamenter. Det nostalgiske mønsteret passer til alle anledninger under julehøytiden. Duken har en perfekt størrelse for et sidebord, stuebord eller mindre kjøkkenbord. Kombiner gjerne med andre produkter i serien.

Varenummer:106012275
Materiale:100% bomull
Størrelse:40X100
Farge:cream
kr 149,90
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Liten juleløper med nisser

Liten juleløper prydet med nisser, dompaper og andre tradisjonelle juleornamenter. Det nostalgiske mønsteret passer til alle anledninger under julehøytiden. Duken har en perfekt størrelse for et sidebord, stuebord eller mindre kjøkkenbord. Kombiner gjerne med andre produkter i serien.

Produktdetaljer

  • 100% bomull
  • 40x100 cm
  • Produsert i: India
  • Produktmerking: OEKO-TEX 100
Andre har også kjøpt

Naxos spisebrikke Ø38 cream

Flettet bordbrikke med rustikk og naturlig look. Egner seg til både runde og rektangulære bord. En brikke som løfter borddekkingen til både hverdag og fest. Kan også brukes som underlag til vaser, lys og annen pynt.
kr 59,90

Beskyttelsestrekk puter 50X70

Putebeskytter til hodepute. Ekstra tettvevd kvalitet som beskytter puten mot støv og fukt. Putetrekket har glidelås og brukes under et vanlig putevar. Ved å bruke et beskyttelsestrekk forlenger du levetiden til din hodepute.
kr 99,90

Heat flex pute 50X70

Temperaturregulerende pute som tilpasser seg kroppens temperatur og gir optimal komfort gjennom natten. Puten er fylt med gåsefjær, omgitt av microfiber og har et lag med Outlast®-materiale på den ene siden.

Outlast®-materialet tar opp og lagrer overskuddsvarme, for deretter å frigjøre den ved behov. For å oppnå effekten skal den blå siden med Outlast®-materialet vende mot hodet. Perfekt for deg som blir varm om natten, eller for deg med varierende kroppstemperatur. Puten er middels høy og passer for deg som ligger på ryggen eller siden.

Tips! Kombiner gjerne med dynen i samme serie.

kr 999,90

Cinna pledd 150x200 beige

Ekstra stort pledd laget av coral fleece, en lun kvalitet som føles silkemyk mot huden. Pleddet har et subtilt vevd mønster og en tidløs farge som enkelt kan matches med andre tekstiler. Den generøse størrelsen gjør at pleddet kan varme både én og to personer, enten du bruker det i stuen eller på soverommet. Det kan også brukes som sengeteppe til enkeltseng.

kr 499,90