Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Checks sherpapledd 130x170 grågrønn

Lunt sherpapledd med rutemønster i lune farger. Supermyk kvalitet laget av resirkulert polyester. En fin innredningsdetalj som enkelt kan mikses med andre tekstiler i sofaen eller sengen.

Varenummer:106012546
Materiale:100% resirkulert polyester
Størrelse:130X170
Farge:grønn
kr 50,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Rutete sherpateppe

Lunt sherpapledd med rutemønster i lune farger. Supermyk kvalitet laget av resirkulert polyester. En fin innredningsdetalj som enkelt kan mikses med andre tekstiler i sofaen eller sengen.

Produktdetaljer

  • 100% resirkulert polyester
  • 130x170 cm
  • Produsert i: Kina
  • Produktmerking: OEKO-TEX 100
    GRS
Andre har også kjøpt

Lasse klut 5pk 30x30 lilla

5-pk kluter i bomullsfrotté. Praktiske til flere formål. Kan brukes som vaskekluter, makeup-kluter eller til å tørke hendene etter håndvask.

Tips! En stabel med kluter i en kurv ved siden av servanten er både praktisk og dekorativt.

kr 79,90

Ellie sherpapledd 130x170 mørk blå

Tykt og mykt sherpapledd med preget mønster. Det lodne sherpa-stoffet på innsiden føles lunt og varmt mot kroppen, mens fleecen på utsiden har en silkemyk og behagelig overflate. Pleddet varmer godt – perfekt til både sofa og seng. Det fungerer også som en dekorativ detalj i interiøret, og tar seg ekstra godt ut når det er brettet over kanten av sofaen eller sengen. Finnes i flere delikate farger som passer inn i de fleste hjem.

kr 499,90

White linen håndsåpe 500 ml beige

Mild håndsåpe uten allergener. Såpen gir silkemyke hender, og etterlater en svak duft av White linen. Duften White linen er en pudrete, muskaktig blomsterduft av fiol og appelsinblomst, med hint av bomull og innslag av jasmin og liljeaksenter. Såpen kommer i en delikat dispenser med marmormønster. Egner seg på både bad og kjøkken. Kombiner gjerne med duftlys og romduft i samme serie.

kr 119,90

Cinna pledd 150x200 grønn

Ekstra stort pledd laget av coral fleece, en lun kvalitet som føles silkemyk mot huden. Pleddet har et subtilt vevd mønster og en tidløs farge som enkelt kan matches med andre tekstiler. Den generøse størrelsen gjør at pleddet kan varme både én og to personer, enten du bruker det i stuen eller på soverommet. Det kan også brukes som sengeteppe til enkeltseng.

kr 499,90