Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Aron babyteppe 70x100 mint

Søtt pledd i myk fleecekvalitet. Pleddet gjør det koselig og lunt for babyen i både vognen og sengen.
Varenummer:106003090
Materiale:100% polyester
Størrelse:70X100
Farge:mint
kr 50,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Barnepledd

Søtt pledd i myk fleecekvalitet. Pleddet gjør det koselig og lunt for babyen i både vognen og sengen.
 

Produktdetaljer

  • 100% polyester
  • 70x100 cm
  • Oeko-Tex 100 merket. Dvs fri for miljøfarlige- og allergifremkallende stoffer.
  • Produsert i: Kina
  • Produktmerking: OEKO-TEX 100
Andre har også kjøpt

Tio madrassbeskytter 60x120

Formsydd madrassbeskytter til sprinkelseng, laget i myk lyocell. Madrassbeskytteren absorberer væske og har en PU-belagt bakside som beskytter madrassen mot små uhell og lekkasjer. Den kan brukes daglig under et vanlig laken, og strikken rundt kanten gjør at den sitter godt på madrassen.

Tips!
Ved risiko for større lekkasjer, kombiner med Absoplus vanntett madrassbeskytter.

 

kr 299,90

Lille frotteklut 5pk 22x22 rosa

Når man har små barn, trenger man en del kluter. Frottekluter passer fint ved bleieskiftet og når babyen skal vaskes. Lille frottékluter består av 5 stk assorterte kluter, slik at man kan bruke en farge til hvert formål av babystellet.

Tips! Når man skal på tur, kan man legge våte kluter i en pose eller beholder i stellebagen – da har man alltid "våtservietter" tilgjengelig når man trenger det. Et miljøvennlig alternativ til engangs våtservietter.

kr 49,90

Millie økologisk gasklut 24x28 5pk

5-pk kluter i musselinkvalitet. Kommer i økologisk bomull. Gaskluter i musselin kan brukes til å tørke babyen rundt munnen med etter amming, spising, ved gulping og når babyen begynner å få tenner og sikler mer. Den myke musselin kvaliteten er ekstra skånsom mot huden.

Tips! Når man skal på tur, kan man legge våte kluter i en pose eller beholder i stellebagen – da har man alltid "våtservietter" tilgjengelig når man trenger det. Et miljøvennlig alternativ til engangs våtservietter.

kr 49,90

Li jerseylaken 60x120 hvit

Mykt jerseylaken til sprinkelseng. Lakenet har strikk rundt kanten og sitter godt på madrassen. Slitesterk kvalitet som tåler mange vask. Finnes i flere farger. Kombiner gjerne med en madrassbeskytter i samme størrelse.
kr 149,90