Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Bailey telysholder 3 cm grønn

Telysholder i glass og gullfarget metall. Formen og fargen gir et vakkert lysspill når lyset er tent. Dekorativ alene eller sammen med andre lykter i en gruppe.

Varenummer:106007616
Farge:grønn
kr 10,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Telysestake farget glass 

Telysholder i glass og gullfarget metall. Formen og fargen gir et vakkert lysspill når lyset er tent. Dekorativ alene eller sammen med andre lykter i en gruppe.

Produktdetaljer

  • Glass og metall
  • Diameter: 10 cm
  • Høyde: 3 cm
  • Tips! Rester av stearin kan løsnes med varmt vann og zalo. Ikke skrap, da dette kan skape riper i fargen.
  • Produsert i: Kina
Andre har også kjøpt

Akoia gel hånddesinfeksjon 60 ml

Mykgjørende hånddesinfeksjonsgel som får dine hender til å dufte godt samtidig som den desinfiserer og fukter hendene.
kr 5,00
Søvnig hodepute 50x70

50%

Søvnig hodepute 50x70

Søvnig fiberpute er en middels høy, myk og formbar pute. Passer best for deg som ligger på siden eller ryggen. Puten har økologisk trekk og er svanemerket. Dette er en kvalitetspute med mikrofiberfyll som gir deilig og myk dunfølelse.

Tips! Bruk gjerne et ekstra beskyttelsestrekk på puten - da varer den lenger.

kr 699,90 kr 349,95

Krydderkvern 4 pepper

Stilig krydderkvern med en blanding av 4 sorter pepper. Har en aromatisk varm styrke som passer til å smaksette de fleste retter. Kommer i en stilig glassbeholder som kan fylles på nytt når den er tom. Lekker design som gjerne får stå fremme på bordet eller kjøkkenbenken. Kombiner gjerne med saltkvernen i samme serie.

kr 119,90

Krydderkvern kvernsalt

Salt er noe vi bruker til daglig i matlagingen, og denne lekre saltkvernen får gjerne stå fremme på bordet eller kjøkkenbenken. Glassbeholderen er refillbar, slik at den kan fylles med nytt kvernsalt når det er tomt. Kombiner gjerne med pepperkvernen i samme serie.

kr 119,90