Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Azuri liten bordløper 40x80

Liten bordløper i tykk og røff canvaskvalitet. Har et kelim inspirert mønster i lune og varme farger. Perfekt til salongbord, sidebord og skjenk. Finnes også som putetrekk.
Varenummer:106007886
Materiale:100% bomull
Størrelse:40X80
Farge:brun
kr 40,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Kelim bordløper

Liten bordløper i tykk og røff canvaskvalitet. Har et kelim inspirert mønster i lune og varme farger.
Perfekt til salongbord, sidebord og skjenk. Finnes også som putetrekk.
 
Produktdetaljer
  • 40x80 cm
  • 100% bomull
  • Produsert i: Kina
Andre har også kjøpt

Spiral 3m. pk. m/6 par skruer

Gardinspiral med kroker. Et fint alternativ til oppheng av gardiner og kapper i mindre vinduer. Kan også brukes til forheng i døråpninger og skap. Spiralen kuttes enkelt til ønsket bredde. Medfølgende øyekroker skrues inn i spiralen og krokene skrues inn i veggen.
kr 39,90

Ceri endestykker 25/28 2pk hvit

2-pk endestykker til gardinstang. Passer til Limbo gardinstangsett 25/28 hvit. Enkel og tidløs design som gir vinduet et stilrent preg.
kr 159,90
Jon Blund pute 50X70 hvit

50%

Jon Blund pute 50X70 hvit

Middels høy og myk hodepute. Passer best for deg som ligger på siden eller ryggen. Puten har mykt vattert trekk som gjør at fasongen holder seg godt.

Tips! Bruk gjerne et ekstra beskyttelsestrekk på puten - da varer den lenger. 

kr 399,90 kr 199,95
Gol liten bordløper 40x80

3for2

Gol liten bordløper 40x80

Med myke tekstiler skaper man enkelt en hyggelig høststemning. Gol er en liten løper med vevet rutemønster. Stoffet har innslag av ull, noe som gir et lunt og mykt uttrykk. Fin på både salongbord, sidebord og skjenk.
kr 149,90