Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Aron babyteppe 70x100 mint

Søtt pledd i myk fleecekvalitet. Pleddet gjør det koselig og lunt for babyen i både vognen og sengen.
Varenummer:106003090
Materiale:100% polyester
Størrelse:70X100
Farge:mint
kr 50,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Barnepledd

Søtt pledd i myk fleecekvalitet. Pleddet gjør det koselig og lunt for babyen i både vognen og sengen.
 

Produktdetaljer

  • 100% polyester
  • 70x100 cm
  • Oeko-Tex 100 merket. Dvs fri for miljøfarlige- og allergifremkallende stoffer.
  • Produsert i: Kina
  • Produktmerking: OEKO-TEX 100
Andre har også kjøpt

Monki økologisk bomullsengesett 65x80

Babysengesett til vugge og barnevogn. Det lekne jungelmønsteret gjør det ekstra koselig for barnet å legge seg! Sengesettet kommer i økologisk bomull og finnes i flere størrelser.
kr 249,90

Izzy økologisk gasklut 40x60 3pk

3-pk kluter i musselinkvalitet. Kommer i økologisk bomull. Gaskluter i musselin kan brukes til å tørke babyen rundt munnen med etter amming, spising, ved gulping og når babyen begynner å få tenner og sikler mer. Den myke musselin kvaliteten er ekstra skånsom mot huden.
kr 129,90

Li jerseylaken 40x80 hvit

Mykt jerseylaken til vugge og vogn. Lakenet har strikk rundt kanten og sitter godt på madrassen. Slitesterk kvalitet som tåler mange vask.
kr 119,90

Li jerseylaken 60x120 hvit

Mykt jerseylaken til sprinkelseng. Lakenet har strikk rundt kanten og sitter godt på madrassen. Slitesterk kvalitet som tåler mange vask. Finnes i flere farger. Kombiner gjerne med en madrassbeskytter i samme størrelse.
kr 149,90