Akoia gel hånddesinfeksjon 60 ml

Mykgjørende hånddesinfeksjonsgel som får dine hender til å dufte godt samtidig som den desinfiserer og fukter hendene.
Varenummer:106003929
kr 5,00
Vi tilbyr rask levering med Bring og Helthjem
deliverycar

Leveringstid 1-4 virkedager

I nov-des må noen ekstra dager påregnes

Rask levering
deliveryreturn

Fri frakt over 599,-

Gjelder "Pakke til hentested"

openpurchase

Fri retur i fysisk butikk

Bytting gjelder ikke metervarer og dyner/puter med brutt forsegling

Antibac

Mykgjørende hånddesinfeksjonsgel som får dine hender til å dufte godt samtidig som den desinfiserer og fukter hendene. 

Andre har også kjøpt

Blipp håndklehenger m/magnet 2pk cognac

Håndklehengere med magneter. En dekorativ måte å henge opp håndklærne dine på. Kommer i imitert skinn og selges i 2-pk. Magneten er sterk og kan brukes på alle typer av håndklær, kjøkkenhåndklær og kluter. Også på jakker.

kr 149,90
Sense frottematte 50x70 grønn

50%

Sense frottematte 50x70 grønn

Sense er en håndkleserie som er trygg for både deg og miljøet. Hele serien er merket MADE IN GREEN*. Sense frottématte er perfekt foran dusjen og badekaret. Den har god absorberingsevne, tåler varmekabler og er lett å vaske. Velg blant mange fine farger.

kr 179,90 kr 89,95
Hortensia stilkblomst 47 cm blå

50%

Hortensia stilkblomst 47 cm blå

Lyseblå hortensia med et naturtro utseende. Den er vakker og fyldig alene, men gjør seg også godt i en bukett sammen med andre stilkblomster. Stilken kan bøyes eller klippes til ønsket lengde.

kr 99,90 kr 49,95

Jiffi økologisk musselinklut 40x60 3pk

3-pk gaskluter i økologisk bomullsmusselin. Klutene er trykket med søte giraffer og ballonger. En gasklut er praktisk til babystellet, og til å tørke babyen med etter spising. Den myke bomullskvaliteten er skånsom mot babyens sarte hud. 

kr 149,90